מבחר עצום לכל תקציב - אספקה לכל חלקי הארץ

להתייעץ? לברר? לשאול? לספר?

אנחנו כאן בשבילכם!

תוכן עניינים

כסאות משרדיים

כסאות משרדיים מעבר להיותם הכרחיים במשרד יכולים גם להשתלב כתוספת, בעיקר אם הם בצבע מעניין ותואם, אבל השיקול החשוב ביותר הוא עדיין הבריאות והנוחות של העובדים.

כיצד בוחרים כיסאות משרדיים לעובדים שכל אחד מהם יש לו מבנה גוף ומשקל אחר, ולכמה מהם בוודאי יש גם בעיות בריאות של שלד ושרירים שמחייב אותם לשבת על כיסאות בריאותיים במיוחד? במרכז השולחן והכיסא מקפידים על שיווק כיסאות משרדיים שכולם בנויים בצורה ארגונומית ומחומרים איכותיים, ולכם לא נותר אלא לבחור את הכיסאות שיתאימו לתקציב ולעיצוב הפנים של המשרד שלכם. להלן כמה טיפים חשובים לבחירת כיסא משרדי שיתאים לכמה שיורת עובדים ויקל עליכם ברכישה.

כיסא איכותי הוא כיסא יציב ובריא

כשמדברים על כיסאות משרדיים איכותיים מתכוונים לכיסאות שבנויים מחומרים טובים ויש להם מאפיינים של הנדסת אנוש, או ארגונומיה, שמקלים על העובדים לשבת שעות. זה יכול להיות יותר יקר בחישוב לטווח הקצר, אבל לטווח הארוך הוא חוסך לכם גם החלפת הכיסאות בגלל בלאי וגם את ימי חופשת המחלה שייקחו עובדים שמתפתלים ומתכווצים בגלל כאבי גב ושלב שנגרמים מישיבה על כיסאות שאינם מתאימים לעבודה ממושכת. כיסאות כאלה חייבים להיות מתוכננים נכון. ה-S של הקימור בעמוד השדרה מקבל את ההתייחסות אליו בתכנון המשענת לגב שתתאים בדיוק למותנית, הרגלית יציבה ומאפשרת תנועה סיבובית או הטיות של הכיסא לפי נוחות העובד, הגלגלים בבסיס הרגל נעים בקלות ואיתנים מספיק כדי לשאת בכל משקל שהוא כדי לא לגרום לתאונות, וזהו רק הבסיס לשיקולים איזה כיסא לקנות.

חומרים טובים צריכים להחזיק מעמד

חומרי ריפוד טובים הם חומרים שאינם מתבלים במהירות ויוצרים מראה מרופט ומוזנח של המשרד שלכם. גם אם אינכם מארחים לקוחות או מקבלים קהל במשרד, הרבה יותר נעים לעובדים עצמם לעבוד במקום שנראה מכובד. זה נוסף על העובדה של קרע או בלאי בחומרי הריפוד עלולים גם לגרום לקרע בבגדים, אם מדובר בחומרים סינתטיים. חוץ מבדי הריפוד עצמם בדקו את המושב אם הספוג שיש בו מספיק כדי לספק נוחיות ותמיכה לעובד ונעים לשבת על המכלול. במשענת הגב יש פחות ריפוד בדרך כלל משום שרוב המשקל מונח על המושב, ולכן שם צריך לבדוק בדיוק עד כמה נוח לשבת שם שעות.

תמיכה ואיתנות

מצד אחד, המסגרת של הכיסא והשלד חייבים להיות חזקים מאוד ועשויים ממתכות חזקות שיספקו איתנות ועמידות לאורך שנים בכל משקל נשיאה. מצד שני, כיסא משרדי טוב חייב גם לאפשר גמישות של תנועה ולכן המנגנון שמותקן בהם צריך להיות גם גמיש וגם איכותי מספיק כדי לא להישחק בקלות. זה נוסף על העובדה שהוא מספק תמיכה לגוף שיושב עליו שעות ולכן המבנה שלו מותאם למבנה הגוף כדי לאפשר זרימת דם חופשית. במרכז השולחן והכיסא דואגים להביא את הכיסאות המשרדיים שעומדים בכל הבדיקות הנחוצות, כולל תווי תקן שעברו בדיקות ומבחנים שונים, לשביעות רצונכם.

 

 

משלוחים

איסוף עצמי

איסוף מאולם התצוגה
רחוב ירמיהו 23 ירושלים.
בימים א-ה בין השעות 10:30-21:30
לאחר הודעה כי ההזמנה מוכנה לאיסוף.

עלויות הובלה

עד 2 כסאות 150 ₪
כל כסא נוסף 30 ₪
שולחן סטנדרט כולל הרכבה 350 ₪
פינת אוכל 650 ₪
כל המחירים הם לאזור ירושלים וסביבותיה.
האזורים בין נתניה לאשדוד תוספת 150 ₪.
אזורים אחרים יש להתעדכן מול המוביל (תוספת של בין 200-400 ₪)

עלויות נוספות

הובלה לבניין ללא מעלית- כל קומה החל מקומה 1 ומעלה תוספת של 50 ₪
הובלה בתוספת מנוף- בהתאם למנוף ולצורך.

אספקת מוצרים:

  1. אספקת המוצרים תהיה בין 7 –14 ימי עסקים מביצוע התשלום המלא.
  2. מוצרים בבחירה אישית יהיו עד 30 ימי עסקים.
  3. ימי עסקים לא כוללים :שישי, שבת, ערבי חגים, חגים וחול המועד.
  4. במקרים הבאים יתכן עיכוב באספקה מעבר לזמן המובטח: מלחמה, מצבי חירום, נזקי טבע ונסיבות ביטחוניות.

תנאי שירות:

*הובלת המוצרים מבוצעת לכל הארץ לא כולל ישובים מרוחקים או ישובים בסיכון ביטחוני.
*הובלת המוצרים תעשה לפי שיקול החנות אם במובילים שמועסקים בחנות או מובילים חיצוניים.
*על הלקוח להסדיר את התשלומים למוביל בעת האספקה לפי מחירון ההובלות, יש אפשרות להסדיר את התשלום גם דרך החנות.