כסא מנהלים איכותי

איך בוחרים כסא מנהלים איכותי

ישנם מגוון גדול מאוד של כסאות מנהלים, והם מיוצרים בשלל מקומות ברחבי העולם והמחירים משתנים מאוד איך נדע איזה כסא מנהלים מתאים בשבלינו? במאמר הזה נעשה סקריה קצרה של כמה דוגמאות ונקווה שנעשה לכם סדר קל

איפה מיוצרים כסאות מנהלים

כסאות מנהלים מיוצרים בסין, בבולגריה, בטורקיה, באיטליה ועוד מקומות בעולם. וגם בישראל, בישראל יש ייצור מסיבי של כסאות מנהלים, הכסאות מנהלים הישראלים הם חזקים במיוחד יותר מהכסאות המיובאים, בנוסף מעלה נוספת שיש לכסאות הישראלים היא הייצור לפי טעם אישי, כשתזמינו כסא מנהלים שמיוצר בישראל תוכלו לבקש שירפדו לכם אותו בכל ריפוד שתבחרו.
כמובן שעקב האיכות המחיר של כסא ישראלי יהיה גבוה בהרבה מכסאות שמיובאים בחול.

החומר שממנו מיוצרים הכסאות

כסאות מנהלים בניגוד לכסא מזכירה לא עשויים מבד, בדרך כלל החומר המרפד את הכסא יהיה סקאי או דמוי עור, חשוב לברר שמדובר בסקאי איכותי שבעידן של היום יכול להיות אף חזק מעור אמיתי, בנוסף כדאי לבדוק שמדובר בסקאי נושם, ישיבה ממושכת על כסא שלא נושם עלולה לגרום להזעה ולהציק.

כוונון של כסא מנהלים

הדובדבן שבקצפת, זה הפרמטר העיקרי שגם אם אינכם מבינים כלל הכסאות מנהלים תוכלו לראות בעצמכם. רמות הכוונון של כסא מנהלים משתנים מכסא לכסא, בסך הכול ישנם 6 סוגי כוונונים שיכולים להיות לכסא.

  • הגבהה והנמכה של המושב
  • הגבהה והנמכה של הידיות
  • קשיחות תנועת הכסא
  • הישענות הכסא כולו לאחור
  • הישענות המשענת בלבד לאחור 
  • הגבעת המשענת למעלה מהמושב

בדרך כלל ככל שהכסא הוא ברמה נמוכה יותר יהיה לו פחות אפשרויות כוונון.
לגבי מיקום ידיות השליטה, הגבהת המושב, הישענות הכסא ו/או ההמשענת מצויים בדרך כלל בידיות מתחת למושב, השליטה בידיות (במידה וקיים) נמצאת בלחצנים מתחת לידיות, קשיחות תנועת הכסא נמצא בדרך כלל בברז עגול שנמצא מתחתית הכסא והגבהת המשענת נמצאת מאחורי המושב מתחת למשענת.

כסא שתמצאו לו את כל אפשרויות הכוונון האלה כנראה שמדובר בכסא איכותי והתג מחיר שלו יהיה בהתאם.

ישנם כסאות שלהם אין שליטה נפרדת על המושב והמשענת אבל על כדי לשפר את הנוחות על כל מעלה אחת של תזוזת המושב לאחור, הגב זז שני מעלות לאחור.

חוזק הבוכנה

הבוכנות גם של הכסאות הישראלים לא מיוצרים בישראל ולהם יש כמה חברות בעולם שמייצרות בוכנות, כל יצרן נותן תווית משקל לבוכנה שלו, עד איזה משקל היא רשאית לשאת, מומלץ לשאול את המוכר לאיזה משקל מיועדת הבוכנה והאם יש אחריות. ישנם כסאות שמיועדות עד משקל של 80 קילו, ישנם שמתאימות ל120 ושינם חזקות יותר, ישיבה על כסא עם בוכנה שלא מתאימת למשקל תגרום לצניחת וריסוק הבוכנה.

אז תכלס איך לבחור כסא מנהלים?

בשורה התחתונה מה שהכי חשוב הוא שהכסא יהיה נח. לא סתם יש עשרות דגמים שונים של כסאות וכל אדם בטוח שכסא אחר הוא הנח ביותר, כדי לבחור את כסא המנהלים שלך עליך להכנס לאולם תצוגה של חנות רהיטים שמחזיק מגוון גדול ככל האפשר של כסאות מנהלים ולשבת על כסאות שונים עד שתמצא את הכסא שנח לך. אולם התצוגה של מרכז השולחן והכסא תמצא את מגוון הגדול ביותר של כסאות מנהלים בירושלים

בהצלחה