פינות אוכל

פינות אוכל

הן מכילות את כל המשפחה והן אחת הפינות החשובות בכל בית- פינת האוכל. פינות האוכל הפכו כבר ממזמן מרכז הבית הן מבחינת השימוש והן מבחינת העיצוב המוקפד והמבחר. לא עוד שולחן מבולגן שלא קשור למטבח או לסלון אלא פינה חמה ונוחה לכל דיירי הבית.

התאמת פינת האוכל בבית צריכה ראשית להתאים לגילאי הדיירים ולשימוש העיקרי. במידה ויש בבית ילדים קטנים אנו ממליצים שלא לעשות שימוש בזכוכית למשל אשר יכולה להשרט ובנוסף, רואים עליה טביעות אצבעות. היא תצריך מאיתנו ניקוי רב. אנו ממליצים לבחור בשילוב חומרים. למשל עץ ומתכת או ברזל. מדובר בשילוב מנצח שמתאים גם לבתים אקלקטים. השילוב של ברזל ועץ כובש בשנים האחרונות את אולמות התצוגה. גם בהיותו מגוון מבחינת העיצוב והן מבחינת עמידותו וחדושו עם השנים. הברזל והעץ הם חומרים טבעיים ולא יקרים יחסית, קלים לניקוי ונעימים לעין. השילוב בין חומר חם לחומר קר יוצר עניין עיצובי.

כיסאות:

לכל פינה צריך גם כיסאות. את הכיסאות לפינת האוכל מומלץ ראשית להתאים לגילאים. במידה ורוב האנשים אשר יישבו בפינת האוכל הם מבוגרים, הקפידו על כיסאות אוכל נוחים ובעלי משענת רחבה. האורחים שלכם וגם אתם לא תרצו לשבת על ספסל מעוצב לדוגמה. גם אם הוא מאוד יפה לעין, הוא פחות נוח.

במידה ומדובר על משפחה גדולה אנו ממליצים לבחור בכיסאות מנימליסטים שלא תופסים הרבה מקום אחרת פינת האוכל תראה מסיבית ועמוסה מאוד. בכל מקרה, קחו בחשבון שכיום ניתן לשפץ, לחדש ולהחליף ריהוט וכך לשנות את כל האוירה והמראה של החלל. ואם בעבר בעיקר בחרנו בסטים תואמים אז לא עוד. לא כל הכיסאות חייבים להיות זהים או מהחומר של השולחן. לא מעט אתם תראו שולחנות ברזל ועץ ושילוב של כיסאות פלסטיק מתוחכמים.

תיהנו וארוחה נעימה!