תיקון כסא משרד

איזה חלקים ניתן לתקן בכסא משרד

יש לכם כסאות משרד וכסאות מנהלים שבלו או נשברו? האחריות כבר עברה וחשבתם שאתם צריכים לקנות חדש? אצלינו במרכז השולחן והכסא ניתן לקבל שרות של תיקון כסא משרד. תוכלו לקחת כסא שנראה שמקומות באשפה ולחדש אותו שיראה ממש כמו חדש. כמובן שזה תלוי האיכות הכסא עם שווה לתקן אותו

חלקים בכסא מנהלים או כסא משרד שניתן לתקן

  • גלגלים של הכסא – ישנם שני סוגי גלגלים נפוצים, גלגלי פלסטיק וגלגלי סיליקון, שניהם נשחקים בסופו של דבר אבל גלגלי סיליקון מחזיקים יותר, את שניהם ניתן לרכוש ולהחליף, אין צורך להביא את הכסא, תבואו עם תמונה ונתאים לכם גלגלים חדשים.
  • בוכנה –  יש בוכנות גרמניות חזקות ויש סיניות זולות, ואת שניהם ניתן לרכוש אצלינו, במקרה של בוכנה הרוסה מומלץ לבא עם הכסא  לחנות כי ישנם כמה סוגי בוכנות ויש להתאים בוכנה לכיסא. כמובן שכסא שכל מחירו המקורי היה פחות מ300 שקלים לא שווה לקנות עבורו בוכנה חדשה…
  • מושב – בשרות של תיקון כסא משרד ניתן לרפד מחדש את מושב הכסא הקרוע ולחדשו למראה חדש ונוצץ, גם פה חייבים להביא את הכסא למקום שיוכל להשלח לתיקון למפעל. זה משתלם רק במקרה של כסאות מנהלים יקרים ואיכותיים אחרת התיקון יעלה יותר מכסא חדש.
  • ידיות –  בכסאות מנהלים או כסאות מזכירה היקרים יותר, יש ידיות מתכווננות ואותם ניתן להחליף, מומלץ להתקשר קודם על מנת לוודא שיש במלאי ידיות שמתאימות לכסא שלנו.
תיקון כסא משרד

מתי לא כדאי לתקן כסא משרד או כסא מנהלים

לפעמים קנינו כסא משרד או כסא מנהלים שפשוט לא מתאים לשימוש שלנו, למשל עם קנינו כסא זול שמשמש אדם במשקל גובה או שהכסא עומד ברחוב והגלגלים נשחקים, בשני המקרים האלו לא מומלץ לתקן את הכסא כי תוך זמן קצר התקלה תקרה שוב.

מה שניתן לעשות זה פשוט לקנות כסא שמתאים לשימוש. יותר זול לקנות כסא יקר שלא נשבר מאשר לתקן על הזמן כסא זול. רוב כסאות המנהלים הסטנדרטיים מתאימים עד למשקל של 100 קילו, ישנם כסאות שמיועדים למשקל של 120 ויש אף יותר.
פשוט מסבירים למוכר במילים פשוטות מה השימוש שלו אנו קונים את הכסא והוא יתאים לנו כסא במיוחד בשביל השימוש שלנו שיחזיק שנים ולא ישבר.

לייעוץ עם אחד המוכרים שלנו לחצו כאן