כסא אלומיניום

אם אתם מחפשים כסא "קשוח". כזה שיתאים לגינה או למרפסת, כזה שיהיה עמיד בשמש החמה בישראל ברוב חודשי השנה וישאר אתכם זמן רב, כדאי לכם לשקול כסא אלומיניום.

אז מזה בכלל אלומיניום ומה הופך אותו לעמיד כל כך: האלומיניום הוא מתכת קלה עם צפיפות נמוכה אך קשה ביותר. מדובר על חומר טבעי וחזק מה שהופך אותו לחומר המושלם לריהוט עמיד לאורך זמן. בשמש הישראלית החזקה , בגשמים החזקים ובכלל בכל הקשור בפגעי מזג האויר, אחד הכיסאות המומלצים כדי ליהנות מהם במהלך כל השנה תוך ניגוב קטן הם כיסאות האלומיניום. בכל הקשור לעלויות מדובר בסכומים המתאימים לכל כיס לעומת עץ למשל. כיום, כיסאות האלומיניום המתקשרים לנו בעיקר עם עיצוב תעשייתיי עוברים מהפך ונראים ביתיים יותר. ניתן למצוא אותם במגוון עיצובים וצבעים שמחים שמשדרגים כל מרפסת או גינה פורחת, עם ריפודים שניתנים להסרה מה שהופך אותם לנוחים הרבה יותר. האלומיניום נחשב חומר מנימליסטי מה שמקנה לו יכולת להתאים לחללים מרווחים או קטנים.

איך בוחרים את הכיסא המושלם:

ראשית יש לזכור כי הרהיט המושלם הוא מה שמתאים עבורכם ועבור הצרכים שלכם. האם אתם צריכים כיסא שניתן לנייד בקלות, או לקפל כשלא משתמשים בו. יש מגוון שאלות שאתם שואלים את עצמכם כשאתם רוכשים כיסאות. מה שבטוח שכולנו רוצים ריהוט שילווה אותנו בנאמנות כמה שיותר זמן. כיסאות האלומיניום הם תשובה בטוחה לריהוט זול, עמיד, צבעוני, קליל וכל זה מגיע בעיצובים מרהיבים. בשונה מכיסאות עץ למשל, התחזוקה של כיסאות האלומיניום היא פשוטה. גם אם תנקו אותם על ידי הצינור בגינה הם ישרדו בקלות. וזה אפילו מומלץ היות והם לא מחלידים. בחורף אין צורך לדאוג מכמות הגשמים ישירות על הריהוט או בקיץ עם השמש החזקה.

לסיכום, אם פעם חשבנו שאלומיניום משמש בעיקר לתעשיות השונות, גילינו כי חברות העיצוב המובילות עושות שימוש מודרני ומתקדם בחומר העמיד והזול יחסית. האלומיניום עמיד בפגעי מזג האויר ומגיע בצבעים שמחים מה שהופך אותם למתאימים עוד יותר לגינות או מרפסות קטנות או גדולות. הכיסאות לא כבדים מה שמקל בניוד ונוכל למצוא מכיסאות מרווחים ועד כיסאות עדינים. האלומיניום מתאים כמובן גם כריהוט פנים למרות שהתרגלנו לשים אותו בעיקר בחוץ בגלל עמידותו.