ריהוט גן

המחשבה הראשונה שעולה בראש בכל הנוגע לריהוט גן חושבים לרוב על פרקטיות. ריהוט עמיד שישאר לאורך זמן וישרוד את כל תנאי מזג האויר ורובינו מתייחסים לריהוט הגן דווקא כאזור פחות מושקע היות והוא בחוץ. מבחינתינו, ריהוט הגן הוא לא פחות חשוב מהריהוט בסלון או בחדרים. הפינה השקטה בחוץ יכולה לשמש לחלל אירוח נוסף לכל דבר, בעיקר בימות הקיץ. והיא צריכה להיות מזמינה, נוחה ונעימה ליושבים בה וכן, גם עמידה. בשנים האחרונות ישנה צמיחה בכל ענף ריהוט החוץ והגן וכמעט שלא קיימים הבדלים רבים, הן מבחינת העיצוב והגיוון.

המגמה החדשה מציעה לנו שלא להתפשר ולבחור ריהוט גן מושקע. אם בעבר המגוון של ריהוט הגן הסתכם בכיסאות פלסטיק ובמקרה הטוב בנדנדה. אז לא כך הדבר כיום. כל ענף הריהוט החל ליצון ליין במיוח עבור ריהוט החוץ בהתאמה כמעט מושלמת לחללים קטנים וגדולים. אפילו למרפסות קטנות תוכלו למצוא ריהוט מעולה ובעיצוב מרהיב.

שילובים:

מילת המפתח בכל הנוגע לריהוט היא השילובים. שילובים בבדים שונים ועמידים כמובן לבין חומרי בסיס כעץ, מתכת, ברזל ובד. ולא עוד ריהוט צבעוני וכהה כי אם ריהוט לבן בוהק שלא מתלכלך.

רוב הבדים המתאימים לריהוט הגן צריכים להיות דוחי מים וכתמים. הם צריכים לעמוד בלחות הגבוהה בקיץ ובחורף הגשום.

עלויות:

ריהוט הגן כיום בעיקבות העיצוב המוקפד מגיע למחירי הריהוט של פנים הבית היות ואיכותי גבוהה. אולמות המכירה וחברות הריהוט התאימו עצמם למגמה וכיום תוכלו למצוא מחלקות שלמות עבור ריהוט גינה. בכל הנוגע למחירים, אנו ממליצים להתמקד במה שאתם מחפשים ולא להתפשר. הקדישו זמן לבחירת ומציאת הריהוט וזכרו שהוא לא חייב להיות מפלסטיק או כהה.

תהנו!!