שולחן זכוכית

כאשר עסקינן בשולחנות באופן כללי, ממזמן אנו לא מדברים על ריהוט פונקציונלי בלבד אלא על פריט עיצובי לכל דבר ועניין. אל תבינו לא נכון, ברור שזה צריך להתאים למשפחה או למטרה העיקרית אך אין להתעלם משוק העיצוב המציף אותנו בשילובים ועיצובים מרהיבים שכל אחד מאיתנו היה חפץ. בכל הנוגע לשולחנות זכוכית, מדובר בגל עיצובי החוזר ובגדול. אם זה בשולחנות קפה לסלון או לשולחן האוכל. ניתן אף למצוא שולחנות זכוכית המשולבים עם חומרים נוספים כעץ או ברזל. שולחנות הזכוכית בשקיפותם ועדינותם מתאימים הן לחללים גדולים והן לקטנים בהיותם מינימליסטיים. הם משתלבים נהדר עם סגנונות נוספים. מה שקרוי עיצוב אקלקטי. מכירים את המשפט, "כדי להיות יפה צריך לסבול?" בכל מקרה לא מדובר בשולחן אלא בבעליו. על מנת לשמור על ניקיון המראה ללא טביעת אצבעות, אין ברירה אלא לנקות יותר. מבחינתינו, זה שווה את המאמץ.

את שולחנות הזכוכית ניתן למצוא אצל אמני הזכוכית ודרכם לקבל מוצר מעוצב וחתום ובעיקר מאוד מיוחד ורק לכם יהיה כזה. בנוסף, בכל רשתות הריהוט מהקטנות לגדולות, תמצאו מבחר עצום של שולחנות זכוכית או זכוכית מחוסמת, כזו שתתאים יותר לבית עם ילדים.

עלויות:

למרות שמדובר ברהיט משלים או עיקרי שמשדרג את החלל הביתי או העסקי פלאים, לא מדובר בחומר יקר כעץ והמחירים בשוק יחסית נוחים מאוד. אנו ממליצים מראש לוודא האם החומר כזכוכית מתאים לשימוש העיקרי שלשמו אתם מבצעים רכישה.

כמו כן, רצוי לבצע סקר שוק ולקנות במועדי הסיילים כדי ליהנות מהמחירים המשתלמים ביותר. אין ברירה אלא לחטט רגליים וחיפושים באינטרנט כדי לאתר את הפריט המושלם עבורכם.

בכל הנוגע לשילובים בחומרים השונים למשל כעץ, שיש, ברזל ועוד עם זכוכית. מדובר בשילוב המושלם. ניתן בעיקר לראות את השילובים במסגרת של הפלטה העליונה או בשילוב ברגלי השולחן מה שיגרמו לו להיות יציב יותר לאורך זמן ושביר פחות כמובן.

לסיכום, אם אתם מתכננים שולחן זכוכית לפינת הקפה, האוכל או לחדר הישיבות בעסק זה סימן שאתם מעודכנים. עולם עיצוב הפנים גילה ממזמן את החומר המופלא והטבעי, הזכוכית וכיום ניתן לכולנו ליהנות מיתרונותיו בבית או בעסק. בשונה מחומרים אחרים, לא מדובר בחומר שעלותו או אחזקתו גבוהים.

קנייה נעימה!