מרפדיה

הריפוד החדש לרהיטים ישנים כבר מזמן הפך לטרנד. במקום להיפרד מהריהוט הישן ולהוציא לא מעט כסף ישנה כיום אופציה לרפד מחדש. הריפוד החדש מאפשר לנו להתעדכן, לחדש, להתרענן ולהתאים את הריהוט הישן לבית החדש או סתם להתחדש. אין ספק שבכל בית נמצא רהיט שראה ימים יפים יותר. הספה הצבעונית לפני הלכלוך שבאו הילדים מהגן, או הכורסה שפעם נשפך עליה קפה. האפשרות לרפד ולחדש את הרהיטים מאפשרת לנו להיות ייחודיים ולשלב בין שלל הסגנונות הקיימים. אם זה השילוב שבין ישן לחדש, טקסטורות הבדים, הצבעוניות, בדים דוחי כתמים ועוד ועוד.

המבחר הוא עצום ולנו נשאר רק להתייעץ עם איש המקצוע המתאים. במרפדיה עובדים אנשי מקצוע המתמחים בטיפול וייעוץ בחידוש והחלפת הריפוד לרהיט וגם בניקוי בד קיים. אם הספות והכורסאות כבר אינן מה שהיו כבעבר, אין זה מחייב להחליפם. בוודאי לא אם אתם אוהבים את העיצוב שלהם, או שמדובר בפריטים עתיקים וקרובים ללבכם. גם אם יש לכם מערכות ישיבה, כורסאות וספות שנדמה לכם שאבד עליהן הכלח אחרי שנים של בלאי תופתעו לגלות שאפשר להפעיל עליהם קסם של ממש. בנוסף, ישנה חשיבות יתרה להתאמת הריפוד לאורח חיים החדש אם מדובר במשפחה צעירה למשל.

הדבר הראשון שנבחר יהיה בד דוחה כתמים. האפשרות לשנות ריפוד של מערכת הסלון ורק זה בלבד נראת כאילו שיפצנו חלל שלם והריח של החדש מעלה חיוך. מבחרי הריפוד משתנים ומתאימים לחללים פנימיים או חיצוניים, כאלו שניתן לנקות, במקרה שיש סיכוי גדול שישפך עליהם נוזל, סוגי הבדים כקטיפה, עור, כותנה, צפיפות הבד, והתאמת הבד לסוג הרהיט, אם מדובר ברהיט עתיק, רהיטי עץ, ספסלי חוץ ועוד. רפדים מקצועיים ישקמו לחלוטין את מראה הרהיט, וכך יחזירו את גלגלי הזמן לאחור. ואף יותר מכך, רהיט בחידוש ריפוד הוא למעשה רהיט חדש. בעיקר אם על הדרך אנחנו מבקשים ניקוי מלא.

מה צריך לדעת:

  • ביחרו במרפדיה מנוסה
  • דאגו להביא את הרהיט למרפדיה על מנת שהרפד יראה את מצב הרהיט כפי שצריך
  • ביחרו בעיצוב שמתאים לאורח החיים הנוכחי
  • כמעט כל רהיט ניתן לשפץ, לחדש ולרפד
  • מספר הרפדיות הוא גדול. הקדישו יום לסייר ולהתייעץ
  • וודאו מראש את המחיר ומה אתם מקבלים בתמורה