כיסאות בר מעץ

את כיסאות הבר כבר מזמן לא רואים רק בברים אפופי עשן וריח בירה. כיסאות הבר הפכו לפריט חובה ואופנתי המשדרג את המטבח ואפילו את החוויה של הקפה בבוקר או הארוחה הקלילה בערב. אחד החומרים המשמשים את כיסאות הבר הוא העץ על גווניו וסוגיו השונים. מה שנותן בוסט נוסף למראה. אחד היתרונות בשימוש בעץ הוא היותו חומר טבעי המתאים לשלל עיצובים שונים בבית או במשרד. העץ הוא חומר עמיד אשר לא דורש תחזוקה יקרה או מיוחדת והוא מתאים גם לבתים עם ילדים קטנים. למרות היותו חומר יחסית יקר עדיין במרבית המקומות נוכל למצוא דגמים המתאימים לכל כיס. כיסאות הבר מגיעים בגבהים שונים מה שנותן להם ובעיקר לכם התאמה מושלמת. את כיסאות הבר מעץ ניתן למצוא כיום במגוון עיצובים, שילובים ואפילו ריפודים. אל תשכחו שזה אמור להיות מאוד נוח. עם משענת או בלי, בשילוב חומרים נוספים כעור או ברזל, בגדול, השמים הם הגבול.

מה היתרון של כסאות בר מעץ:

  • עיצוב– העץ כחומר טבעי ובמידה ולא נעשו עליו מניפולציות צבעוניות מידי נותן אוירה חמימה ולא מעט מעצבי פנים ישתמשו בו כניגוד משלים למראה המודרני.
  • עמידות– העץ הוא חומר עמיד בעל שחיקה נמוכה ואפילו אם הוא קצת ניפגם זה לרוב יוסיף לו חן
  • תחזוקה– קלה מאוד ומתאימה גם לבתים עם ילדים קטנים
  • עלויות– מתאים לכל כיס ובחשיבה קדימה יוצא כדאי

איך בוחרים את כסא הבר מעץ המושלם עבורך:

ראשית מבצעים סקר שוק ובודקים עיצובים שונים ומחירים. מהר מאוד תגלו כי המחירים בשוק בעלי פערים משמעותיים. מחליטים מראש האם אנו רוצים כיסאות בר עם משענת או בלי ובעיקר מגיעים עם ראש פתוח וזוכרים כי עץ הוא השילוב המושלם כמעט עם הכל. אין ספק שהבית שלכם או הפינה במשרד הולכים לעבור שדרוג רציני ולהפוך למקום מבוקש. בכל הנוגע לעץ, יש מגוון עצים ועלותם שונה. עץ אלון הוא למשל עץ יקר יחסית מה שייקר באופן משמעותי את הרכישה. אך ישנם סוגים נוספים ומומלצים לא פחות. אל תתפשרו ותזכרו שמדובר על השקעה לטווח ארוך שתלווה אתכם כמה שנים קדימה.

קנייה נעימה